dynamo@dynamocentrum.cz +420 702 341 245

Zážitková dětská
tělocvična

 

Víceúrovňový proces učení, sportu a zábavy.

V každé lekci se snažíme podporovat rozvoj dětí jak v oblasti tělesné, tak v oblasti rozumové, emoční a sociální. Místo tlaku na výkon a dělení na vítěze a poražené se snažíme děti pozitivně motivovat k tomu, aby dosáhly svého vlastního, realistického cíle.

  • V POHYBU - Rozvoj pružnosti, svalové síly, rovnováhy, koordinace a celkové obratnosti prostřednictvím cvičení a pohybových her.
  • ROZVOJ MYŠLENÍ - Zlepšení koncentrace a soustředění pozornosti, schopnost naslouchat a porozumět pokynům, pamatovat si je, rozhodovat se a řešit úkoly.
  • DOVEDNOSTI PRO ŽIVOT - Osamostatnění se, budování sebedůvěry a začlenění se do skupiny, spolupráce v týmu, dělení se s ostatními, smysl pro zodpovědnost.

Kategorie kurzů

Moderní přístup k pohybu plný zábavy a atraktivních cviků.

PRŮZKUMNÍCI

Věk 3 - 4 let . V tomto období je cvičení pro děti hlavně zábavou a hrou. Hlavní naší snahou je utvářet a upevňovat pozitivní vztah dětí k pohybu, cvičení a sportu vůbec.

SPORŤÁCI

Věk 5 - 6 let. Pohybovou průpravu v této věkové kategorii vnímáme jako příležitost zdokonalit již naučené dovednosti a připravit děti na různé sportovní aktivity.

 

Na co jsme specialisté

Co všechno ještě umíme

OSLAVY

Uspořádejte dětem oslavu plnou pohybu a zábavy. Oslavenec a jeho kamarádi budou mít k dispozici celé centrum a instruktory.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Ještě víc pohybu i víc kamarádů. Každý den je plný radosti z pohybu, kreativních aktivit, her a dobrodružství.

SPORTOVNÍ VÍKENDY

Děti, zabalte si helmy, kola, brusle, lyže... Dejte pořádnou pusu rodičům a take it flow. Super víkend začíná.

SPORTOVNÍ KROUŽEK

Zasvětíme vaše malé neposedy do celé řady sportů jako např. kolo, skateboard, inline brusle, sjezdové lyžování, běžecké lyžování a další.

PRO ŠKOLKY

Dopolední programy pro školky. Všestraně pohybově rozvíjíme děti v předškolním věku. Sport podporuje zdraví, radost a kreativitu.

POJĎ VEN, RODINO

"Pojď ven", to jsou dvě slova, které jsme mnozí z nás jako malí slyšeli, když na nás někdo z kamarádů zazvonil. Pojďte ven.

 

 

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Zapsat se je možno kdykoliv dle aktuální kapacity v daném kurzu nebo dané aktivitě.

 

 

Kde je Dynamocentrum

Adresa

Jana Zajíce 982, Pardubice