dynamo@dynamosport.cz +420 702 341 245

Oblékej i ty DYNAMO
dres!

 

DYNAMO PARDUBICE

Oblékejte i vy DYNAMO dres a hrajte florbal za DYNAMO, staňte se součástí mladého a perspektivního klubu v populárním a dynamickém sportovním odvětví.

  • Nábor do DYNAMO pohybové školičky
  • Nábor do DYNAMO florbalové akademie
  • Zaměřujeme se na všesportovní a osobnostní rozvoj
  • Hledáme kluky i holky, muže i ženy
  • V mládeži vedeme děti k tomu, aby se florbalem především bavily

 

JAKÉ KATEGORIE HLEDÁME

Snahou DYNAMA je pomocí jasně strukturovaných tréninků rozvíjet u dětí komplexní sportovní přípravu. Pomáháme dětem budovat i jejich osobnost. Florbal je týmový sport založený na pohybu, technických dovednostech a rychlém myšlení. Hraním florbalu si zlepšujete pohybové dovednosti a kondici, zvyšujete si sebevědomí, učíte se týmové spolupráci a práci v kolektivu. A užijete si při něm spoustu zábavy!

Muži | 16 let a starší

Hledáte sport, který vás naučí všestrannosti? A nebo vás prostě baví florbal a chcete si zahrát i skutečné zápasy? Není nic snazšího, než si tento atraktivní sport vyzkoušet v DYNAMU!

Ženy | 16 let a starší

Hledáte sport, který vás naučí všestrannosti? A nebo vás prostě baví florbal a chcete si zahrát i skutečné zápasy? Není nic snazšího, než si tento atraktivní sport vyzkoušet v DYNAMU!

Florbalová akademie | od 7 let do 13 let

Je jedno, zda jste začátečník či florbal už hrajete. Do našich týmů hledáme ty, kteří mají chuť sportovat, zlepšovat se a radovat se ze hry společně se svými spoluhráči.

Pohybová školička | od 4 let do 6 let

Cílem pohybové školičky je zábavnou formou rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti dětí a naučit je základním dovednostem. Naší snahou je přirozený rozvoj dítěte

 

GENERÁLNÍ PARTNER KUBU

ČASTÉ DOTAZY

Co musím mít a kolik to stojí?

V prvních dvou týdnech si můžete vyzkoušet celý tréninkový režim zdarma, dokonce vám klub bezplatně zapůjčí i florbalovou hokejku. Na začátku tedy stačí mít sportovní obuv, sportovní oblečení a pití. Pakliže se po počátečním „rozkoukání“ pro florbal nadchnete a budete chtít pokračovat dál, proberete s trenéry detailněji, jak to u nás funguje.

Mohou florbal hrát i děti, které ještě nechodí do školy?

Ano! Od toho je pohybová školička, která je určená pro děti ve věku 4-6 let. V tréninku děti rozvíjejí pestrou formou především základní pohybové schopnosti, aby se snáze později začaly učit prvním florbalovým dovednostem. Vyzkouší si základy sportů a cvičení na správné držení těla.

Jak se přihlásit a na koho se obrátit?

Stačí vyplnit formulář pro zájemce o zkušební trénink, my se následně ozveme a dle věku vás pozveme na konkrétní trénink. Pro doplňující dotazy se lze obrátit na dynamo@dynamosport.cz nebo na +420 702 341 245.

Zaměřují se tréninky jen na florbal? A kde trénujete?

Ne! Jsou pestré a všestranné. Užijete si spoustu zábavy, poznáte nové kamarády. A samozřejmě hrajete i zápasy. Trénujeme v Lázních Bohdaneč.

 

FOTOGALERIE

 

 

Přidejte se k nám!

Pošlete nám nezávaznou přihlášku a my se vám do dvou dnů ozveme s podrobnostmi.

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Fakturační adresa

Náměstí Republiky 2686, Pardubice